26. 10. 2017

Slovak Business Agency opäť vyhlasuje súťaž Podnikateľka Slovenska!

18. ročník prestížnej súťaže pre všetky podnikateľky odštartovala spoločne s babím letom – súťaž Podnikateľka Slovenska tento rok prináša niekoľko noviniek. Súťaž prebieha pod hlavičkou Slovak Business Agency (SBA). Zapojiť sa prostredníctvom oficiálnej webstránky môžu všetky podnikateľky, ktoré vedú úspešný biznis, veria, že by svojím príbehom mohli ovplyvniť ďalšie Slovenky a že ich úspech by mal byť ocenený.

„Je to súťaž, ktorú chceme a budeme podporovať, pretože aj pre SBA je to jedinečná príležitosť pozitívnym a zrozumiteľným spôsobom prezentovať podnikanie ako také a jeho benefity pre spoločnosť,“ povedala riaditeľka súťaže Podnikateľka Slovenska Lucia Veselská.

 Vo štvrtok 12. októbra bola oficiálne spustená do prevádzky nová webstránka http://www.podnikatelkaslovenska.sk/, na ktorej sa návštevníci okrem možnosti vyplnenia prihlasovacieho formulára dozvedia viac o porote, pravidlách súťaže či jej histórii. Počas jesene sa môžu tešiť aj na zaujímavé rozhovory s porotkyňami a porotcami, tipy a triky na podnikanie, pozvánky na podujatia aj zaujímavé videá. Viac informácií o súťaži nájdu záujemci prostredníctvom Facebooku, kde sa navyše môžu každý deň súťažiť o darčeky.

Poznáte vo svojom okolí podnikavú dámu, ktorej sa podarilo vybudovať úspešný biznis alebo naopak len začína a je inovatívna alebo niečím výnimočná? Prihlásiť do súťaže môžete nielen seba, ale aj podnikateľku vo svojom okolí, ktorá by si to podľa vás zaslúžila. Stačí vyplniť jej údaje vo formulári na webovej stránke. Odborná porota, ktorá vyberie tri nominantky v každej zo štyroch kategórií - Začínajúca podnikateľka, Výnimočná podnikateľka, Inovatívna podnikateľka a Úspešná živnostníčka. Následne bude spustené ľudové hlasovanie, ktoré rozhodne o definitívnych víťazkách.

Mená najúspešnejších podnikateliek sa dozviete na slávnostnom galavečeri 10. januára 2018 v Stĺpovej sieni Slovenskej filharmónie v budove Reduty v Bratislave.

 

SBA, Odbor komunikácie MH SR

Kontakt

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky
Mlynské nivy 44/A
827 15 Bratislava 212
IČO: 00686832

info@economy.gov.sk
00421 2 4854 1111
f www.facebook.com/mhsr.sk