28. 10. 2020

SIEA spúšťa online podujatia pre kreatívcov

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) v rámci národného projektu Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku predstavuje online podobu seminárov určenú pre podnikateľov v kreatívnom priemysle. Prispôsobili sme naše podujatia na ONLINE formát, teda zúčastniť sa bude možné z pohodlia a najmä bezpečia vašich domovov.

„Správne nastavenie podnikania nebolo nikdy dôležitejšie ako v súčasnosti. Vzácne rady profesionálov na podnikanie v krízovom období prináša séria online podujatí, zameraných na tvorbu nových obchodných modelov v podporovaných odvetviach kreatívneho priemyslu,“ uviedol generálny riaditeľ SIEA Peter Blaškovitš. 

Online semináre orientované na reklamu a marketing bude viesť úspešný bloger a majiteľ marketingovej agentúry SamsiDigital Kamil Aujesky, spolu s Oľgou Mihálikovou, manažérkou Ceny za architektúru CE ZA AR a odborníčkou Slovenskej komory architektov na propagáciu profesie architekta. Online semináre pre dizajnérov bude viesť produktový dizajnér Michal Staško, držiteľ ocenenia RedDot Design Award winner 2013 v kategórii product design, a ekonóm-marketér Marian Hains. Tešiť sa môžu aj podnikatelia z IT sektora, ktorým bude už čoskoro predstavený podobný formát online vzdelávania. 

Online podujatia budú prebiehať od 10. novembra 2020, dvakrát denne, a to v dopoludňajšom a popoludňajšom bloku. Všetky termíny a časy vrátane ONLINE REGISTRÁCIE nájdete na stránke projektu www.vytvor.me v časti Podujatia, kde je zverejnená Žiadosť o účasť aj s povinnými prílohami. Národný projekt je financovaný z operačného programu Integrovaná infraštruktúra. Jeho súčasťou je aj podpora prostredníctvom kreatívnych voucherov určených pre mikro, malé a stredné podniky, ktoré majú záujem využiť služby z oblastí dizajnu, reklamy, programovania a architektúry.

 

SIEA

 

Kontakt

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky
Mlynské nivy 44/A
827 15 Bratislava 212
IČO: 00686832

info@economy.gov.sk
00421 2 4854 1111
f www.facebook.com/mhsr.sk