Textová verzia
Utorok 27. jún 2017

Slovenský národný deň na MSV 2016 v Brne

06.10.2016 15:37

Slovenský národný deň na MSV 2016 v Brne V utorok 4. októbra usporiadalo Ministerstvo hospodárstva v spolupráci so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) „Slovenský národný deň“ v rámci 58. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu MSV Brno.

Ministerstvo hospodárstva SR v spolupráci so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu po prvý raz spoločne pripravilo pre slovenských podnikateľov platformu v rámci spoločnej expozície s významnou štátnou podporou a s vizuálom značky Slovensko GOOD IDEA SLOVAKIA. Význam participácie Slovenska na platforme Národného stánku na MSV 2016 podporil svojou návštevou a príhovorom minister hospodárstva SR Peter Žiga v oficiálnom sprievode veľvyslanca SR v Českej republike Petra Weissa, generálneho riaditeľa agentúry SARIO Roberta Šimončiča a ostatných vládnych predstaviteľov a predstaviteľov podnikateľskej obce. 
Na Slovenskom národnom dni sa hosťom prihovoril riaditeľ odboru bilaterálnej obchodnej spolupráce MH SR Radovan Urban Kocák, riaditeľ Národného projektu SARIO Jozef Troják, námestník ministra priemyslu a obchodu ČR Vladimír Bärtl, veľvyslanec SR v ČR Peter Weiss, obchodný radca ČR v SR Jaroslav Kalfiřt a riaditeľ BVV Jiří Kuliš. Po slávnostnom otvorení slovenského národného dňa nasledovali prezentácie zamerané na podporu podnikania.

Späť »
Správy podľa zadaných kritéri:
Začiatok stránky