Textová verzia
Sobota 27. máj 2017

Slovenskí exportéri s podporou OBEO objavujú Nový Zéland

08.06.2010 08:21

Slovenskí exportéri s podporou OBEO objavujú Nový ZélandObchodný radca Ministerstva hospodárstva SR pre Austráliu a Nový Zéland Dušan Horniak v spolupráci s honorárnym konzulom SR v Aucklande a Novozélandsko–európskou obchodnou radou organizuje účasť slovenských exportérov na obchodnej výstave Fine Food v Aucklande, Nový Zéland.

 

 

 

mesto Auckland je hlavným hospodárskym centrom Nového Zélandu

Na výstave Fine Food konanej 13-15.6. 2010 v Aucklande sa po prvý raz zúčastnia slovenské spoločnosti Rona a.s. Lednické Rovné s kolekciou skla pre gastronómiu a spoločnosť Karloff s.r.o. Kežmarok so svojimi aperitívmi radu Tatratea. Slovenské výrobky pre gastronómiu budú vystavené v spoločnej expozícii krajín Európskej Únie.

Vysokokvalitný slovenský aperitív TATRATEA oslovuje degustátorov nielen jedinečnou chuťou ale aj svojím vzhľadom

Vďaka spolupráci OBEO MHSR pri ZÚ SR Canberra majú vystavujúce slovenské podniky minimálne náklady a zjednodušený prístup na novozélandský trh. Slovenské spoločnosti zašlú na výstavu Fine Food New Zéland iba svoje výrobky a exportné katalógy, ostatné operácie vrátane umiestnenia exponátov v stánku výrobkov krajín EÚ, prezentácie slovenských výrobkov pre návštevníkov výstavy, preberanie dopytov a objednávok od novozélandských záujemcov zabezpečí Dušan Horniak z OBEO pri ZÚ SR Canberra v spolupráci s novozélandskými partnerskými organizáciami.

Na výstave Fine Food New Zéland budú slovenské výrobky prezentované po prvý raz.

 

 

 


Zdroj: Dušan Horniak (OBEO Canberra), Anna Palkovičová Späť »
Správy podľa zadaných kritéri:
Začiatok stránky