Textová verzia
Pondelok 24. apríl 2017

Pracovná ponuka - Sprievodca pavilónu SR počas medzinárodnej výstavy EXPO ASTANA 2017

21.03.2017 18:01

Pracovná ponuka - Sprievodca pavilónu SR počas medzinárodnej výstavy EXPO ASTANA 2017Informácia o pracovnej ponuke Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky počas medzinárodnej výstavy EXPO ASTANA 2017

Miesto výkonu práce: Bratislava, Slovenská republika; Astana, Kazachstan
Dátum nástupu: 21. máj 2017
Dátum ukončenia: 13. september 2017
Minimálna doba výkonu práce v Astane: 5 týždňov

Informácie o pracovnej ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
·                    sprevádzanie jednotlivcov a skupín pavilónom SR,
·                    poskytnutie odborného výkladu k pavilónu v ruskom, anglickom a slovenskom jazyku,
·                    distribúcia prezentačných predmetov,
·                    asistencia pri organizácii  kultúrnych podujatí, recepcii, rautov organizovaných SR
·                    zabezpečovanie operatívneho chodu pavilónu,
·                    uvádzanie a obsluha návštev,
·                    dohľad nad zabezpečením reprezentatívneho vzhľadu expozície (kvetinová výzdoba, atď.),
·                    podpora zabezpečeniu organizácie podnikateľských misií v nadväznosti na uvedené činnosti a distribúcia prezentačných materiálov k danému účelu,
·                    zabezpečenie sprístupnenia a uzatvorenia priestorov pavilónu pre personál,
·                    udržiavanie všeobecného poriadku, čistoty pavilónu.

Výhody, benefity:
             spolupráca na svetovej výstave – projekt s nadnárodným významom,
             získanie kontaktov v zahraničí,
             rozšírenie si pracovných a komunikačných  zručností,
             rozšírené možnosti poznávania cudzej krajiny,
             úhrada cestovných náhrad.

Požiadavky na uchádzača:

Dosiahnuté vzdelanie: ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa prípadne študent vysokej školy II. stupňa, zameranie na jazykovedné odbory, tlmočníctvo a prekladateľstvo výhodou.
Jazykové znalosti:
Ruský jazyk – mierne pokročilá úroveň B „samostatný používateľ“ úroveň B2,
anglický jazyk – mierne pokročilá úroveň B „samostatný používateľ“ úroveň B2,
ďalší jazyk výhodou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
             prax v obdobnej činnosti,
             komunikačné a organizačné zručnosti,
             znalosť diplomatického protokolu výhodou,
             dobrá znalosť požadovaných cudzích jazykov slovom i písmom,
             zmysel pre zodpovednosť,
             profesionálne vystupovanie,
             chuť pracovať a zdokonaľovať sa.
Svetová výstava EXPO 2017 Astana je jedinečnou platformou pre prezentáciu SR vo svetovom meradle. Podujatia sa zúčastní viac ako 120 krajín sveta a desiatky medzinárodných organizácií. Nosnou témou výstavy bude pokrok v oblasti využívania zelených energií  v duchu témy Energia budúcnosti. Energetická politika je jednou z hlavných oblastí ktoré sú súčasťou národohospodárskej stratégie Slovenskej republiky, preto si Slovensko kladie za prioritu sa daného podujatia zúčastniť.
Kontakt
Vaše životopisy prosím zasielajte na e-mail: expo2017sk@mhsr.sk najneskôr do 03.04.2017.

Správy podľa zadaných kritéri:
Začiatok stránky