Textová verzia
Pondelok 26. jún 2017

Máte záujem o vstup na trh vo Filipínach, Vietname, Indonézii a Strednej Ázii?

23.02.2016 08:01

Máte záujem o vstup na trh vo Filipínach, Vietname, Indonézii a Strednej Ázii?Chcete uspieť vo výberových konaniach medzinárodných inštitúcií? Zaujímajú Vás možnosti zapojenia sa do projektov rozvojovej pomoci v oblastiach stavebníctva a energetiky? Máte záujem o vstup na trh v teritóriu Filipín, Vietnamu, Indonézie a Strednej Ázie? Potrebujete sa poradiť v oblasti financovania exportu?

Chcete uspieť vo výberových konaniach medzinárodných inštitúcií? Zaujímajú Vás možnosti zapojenia sa do projektov rozvojovej pomoci v oblastiach stavebníctva a energetiky? Máte záujem o vstup na trh v teritóriu Filipín, Vietnamu, Indonézie a Strednej Ázie? Potrebujete sa poradiť v oblasti financovania exportu?

V tom prípade práve pre Vás Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravila 6. apríla 2016 v rámci série kooperačných podujatí na podporu exportu SARIO Business Link odbornú konferenciu Stavebné a energetické projekty a projekty vodného hospodárstva v zahraničí spojenú s networkingom. Konferencia sa uskutoční v priestoroch výstaviska EXPO INCHEBA Bratislava ako oficiálne sprievodné podujatie veľtrhov CONECO a Racioenergia.

Konferencia spojená s networkingom Vám ponúka praktické informácie o možnostiach zapojenia sa do zahraničných projektov, predstaví úspešné projekty firiem z tejto oblasti v zahraničí a umožní i diskusiu s prednášajúcimi, ktorých profily ako aj ďalšie informácie o podujatí nájdete na stránke podujatia.

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť dozvedieť sa viac o významných medzinárodných projektoch a tendroch a možnostiach zapojenia sa do nich, ako aj o podporných finančných službách!

Program nájdete v priloženom letáku.

Zaregistrujte sa ešte dnes vyplnením krátkeho registračného formulára, kapacita je obmedzená.

Dátum a čas: streda, 6. apríla 2016, 10:00 hod
Miesto:
Výstavisko EXPO Incheba Bratislava, Hala B1, Programové centrum B1 (mapa)
Cena:
vstup na konferenciu na základe registrácie, vstup na veľtrh si návštevník rieši individuálne
Kontakt:
Jana Jarošová, T: 02 58 260 430, E: jarosova@sario.sk


Späť »
Správy podľa zadaných kritéri:
Začiatok stránky